NSW Sprint Grand Prix 1 Program of Events
200m
40 | Terence HOWES (Marconi CC) | |||||
51 | Emmy HOWE (St George CC) | |||||
48 | Russell GARSTANG (Central Coast CC) | |||||
47 | Ian THOMAS (Waratah Masters CC) | |||||
46 | Lara BATKIN (St George CC) | |||||
45 | Mia WALLACE (St George CC) | |||||
44 | Jade PERRY (Lidcombe Auburn CC) | |||||
43 | Elizabeth HUGGINS (Central Coast CC) | |||||
42 | Amelia TRKULJA (Illawarra CC) | |||||
41 | Shaun PERRY (Lidcombe Auburn CC) | |||||
39 | Aiden SINCLAIR (Hunter District CC) | |||||
38 | Tahlia DOLE (Illawarra CC) | |||||
37 | Jackson WILLIAMS (Canberra CC (ACT)) | |||||
35 | Daniel MORRISSEY (Randwick Botany CC) | |||||
34 | Jarrod WILLIAMS (Illawarra CC) | |||||
33 | Benjamin ROBEY (Vikings CC (ACT)) | |||||
32 | Tess WALLACE (St George CC) | |||||
31 | Harrisen BRYANT (Bathurst CC) | |||||
30 | Kalinda ROBINSON (Bathurst CC) | |||||
29 | Theo THEOL (Eastern Suburbs CC) | |||||
28 | Catherine HOOTON (Illawarra CC) | |||||
27 | Hannah SANDISON (Parklife CC) | |||||
26 | Samantha NICHOLLS (Canberra CC (ACT)) | |||||
25 | Maximilian CYRESZKO (St George CC) | |||||
24 | Bruce MASSON (Hunter District CC) | |||||
23 | Jeff MORRIS (Central Coast CC) | |||||
22 | Selina HO (St George CC) | |||||
21 | Eliza BENNETT (Bathurst CC) | |||||
20 | Mark TATARINOFF (Central Coast CC) | |||||
19 | Zachery ST VINCENT (Goulburn CC) | |||||
18 | Richard PETTIGREW (Central Coast CC) | |||||
17 | Paul KENNEDY (Vikings CC (ACT)) | |||||
16 | Adam INGALL (Randwick Botany CC) | |||||
15 | Lawrence SANTOS (Lidcombe Auburn CC) | |||||
14 | Damien BOTTERO (Bicisport) | |||||
13 | Brian RAWLINSON (Goulburn CC) | |||||
12 | Brett SCRUSE (Randwick Botany CC) | |||||
11 | Rohan HAYDON-SMITH (St George CC) | |||||
10 | John TROVAS (St George CC) | |||||
9 | Thomas BOLTON (Dulwich Hill BC) | |||||
8 | Zachary MARSHALL (St George CC) | |||||
7 | Harrison CARTER (Bathurst CC) | |||||
6 | Sophie KNOX (Hunter District CC) | |||||
5 | Kaarle MCCULLOCH (St George CC) | |||||
4 | Mathew MOONEY (ANU Cycling (ACT)) | |||||
3 | Blake RYAN (Randwick Botany CC) | |||||
2 | Max HOUSDEN (Wagga Wagga CC) | |||||
1 | Thomas CORNISH (Southern Cross CC) |
3 Laps 750m
3 Laps 750m
43 | Elizabeth HUGGINS (Central Coast CC) | |||||
48 | Russell GARSTANG (Central Coast CC) |
3 Laps 750m
3 Laps 750m
44 | Jade PERRY (Lidcombe Auburn CC) | |||||
51 | Emmy HOWE (St George CC) |
3 Laps 750m
33 | Benjamin ROBEY (Vikings CC (ACT)) | |||||
42 | Amelia TRKULJA (Illawarra CC) |
3 Laps 750m
28 | Catherine HOOTON (Illawarra CC) | |||||
29 | Theo THEOL (Eastern Suburbs CC) |
3 Laps 750m
39 | Aiden SINCLAIR (Hunter District CC) | |||||
47 | Ian THOMAS (Waratah Masters CC) |
3 Laps 750m
38 | Tahlia DOLE (Illawarra CC) | |||||
46 | Lara BATKIN (St George CC) |
3 Laps 750m
26 | Samantha NICHOLLS (Canberra CC (ACT)) | |||||
30 | Kalinda ROBINSON (Bathurst CC) |
3 Laps 750m
17 | Paul KENNEDY (Vikings CC (ACT)) | |||||
40 | Terence HOWES (Marconi CC) |
3 Laps 750m
35 | Daniel MORRISSEY (Randwick Botany CC) | |||||
41 | Shaun PERRY (Lidcombe Auburn CC) |
3 Laps 750m
20 | Mark TATARINOFF (Central Coast CC) | |||||
21 | Eliza BENNETT (Bathurst CC) |
3 Laps 750m
24 | Bruce MASSON (Hunter District CC) | |||||
32 | Tess WALLACE (St George CC) |
3 Laps 750m
15 | Lawrence SANTOS (Lidcombe Auburn CC) | |||||
34 | Jarrod WILLIAMS (Illawarra CC) |
3 Laps 750m
25 | Maximilian CYRESZKO (St George CC) | |||||
27 | Hannah SANDISON (Parklife CC) |
3 Laps 750m
18 | Richard PETTIGREW (Central Coast CC) | |||||
23 | Jeff MORRIS (Central Coast CC) |
3 Laps 750m
14 | Damien BOTTERO (Bicisport) | |||||
22 | Selina HO (St George CC) |
3 Laps 750m
13 | Brian RAWLINSON (Goulburn CC) | |||||
16 | Adam INGALL (Randwick Botany CC) |
3 Laps 750m
6 | Sophie KNOX (Hunter District CC) | |||||
31 | Harrisen BRYANT (Bathurst CC) |
3 Laps 750m
9 | Thomas BOLTON (Dulwich Hill BC) | |||||
19 | Zachery ST VINCENT (Goulburn CC) |
3 Laps 750m
10 | John TROVAS (St George CC) | |||||
12 | Brett SCRUSE (Randwick Botany CC) |
3 Laps 750m
7 | Harrison CARTER (Bathurst CC) | |||||
11 | Rohan HAYDON-SMITH (St George CC) |
3 Laps 750m
5 | Kaarle MCCULLOCH (St George CC) | |||||
8 | Zachary MARSHALL (St George CC) |
3 Laps 750m
3 | Blake RYAN (Randwick Botany CC) | |||||
37 | Jackson WILLIAMS (Canberra CC (ACT)) |
3 Laps 750m
1 | Thomas CORNISH (Southern Cross CC) | |||||
2 | Max HOUSDEN (Wagga Wagga CC) |
3 Laps 750m
3 Laps 750m
45 | Mia WALLACE (St George CC) | |||||
48 | Russell GARSTANG (Central Coast CC) |
3 Laps 750m
3 Laps 750m
33 | Benjamin ROBEY (Vikings CC (ACT)) | |||||
51 | Emmy HOWE (St George CC) |
3 Laps 750m
42 | Amelia TRKULJA (Illawarra CC) | |||||
44 | Jade PERRY (Lidcombe Auburn CC) |
3 Laps 750m
28 | Catherine HOOTON (Illawarra CC) | |||||
47 | Ian THOMAS (Waratah Masters CC) |
3 Laps 750m
29 | Theo THEOL (Eastern Suburbs CC) | |||||
39 | Aiden SINCLAIR (Hunter District CC) |
3 Laps 750m
30 | Kalinda ROBINSON (Bathurst CC) | |||||
46 | Lara BATKIN (St George CC) |
3 Laps 750m
26 | Samantha NICHOLLS (Canberra CC (ACT)) | |||||
38 | Tahlia DOLE (Illawarra CC) |
3 Laps 750m
35 | Daniel MORRISSEY (Randwick Botany CC) | |||||
40 | Terence HOWES (Marconi CC) |
3 Laps 750m
17 | Paul KENNEDY (Vikings CC (ACT)) | |||||
41 | Shaun PERRY (Lidcombe Auburn CC) |
3 Laps 750m
20 | Mark TATARINOFF (Central Coast CC) | |||||
32 | Tess WALLACE (St George CC) |
3 Laps 750m
21 | Eliza BENNETT (Bathurst CC) | |||||
24 | Bruce MASSON (Hunter District CC) |
3 Laps 750m
15 | Lawrence SANTOS (Lidcombe Auburn CC) | |||||
27 | Hannah SANDISON (Parklife CC) |
3 Laps 750m
25 | Maximilian CYRESZKO (St George CC) | |||||
34 | Jarrod WILLIAMS (Illawarra CC) |
3 Laps 750m
14 | Damien BOTTERO (Bicisport) | |||||
18 | Richard PETTIGREW (Central Coast CC) |
3 Laps 750m
22 | Selina HO (St George CC) | |||||
23 | Jeff MORRIS (Central Coast CC) |
3 Laps 750m
16 | Adam INGALL (Randwick Botany CC) | |||||
31 | Harrisen BRYANT (Bathurst CC) |
3 Laps 750m
6 | Sophie KNOX (Hunter District CC) | |||||
13 | Brian RAWLINSON (Goulburn CC) |
3 Laps 750m
12 | Brett SCRUSE (Randwick Botany CC) | |||||
19 | Zachery ST VINCENT (Goulburn CC) |
3 Laps 750m
9 | Thomas BOLTON (Dulwich Hill BC) | |||||
10 | John TROVAS (St George CC) |
3 Laps 750m
5 | Kaarle MCCULLOCH (St George CC) | |||||
11 | Rohan HAYDON-SMITH (St George CC) |
3 Laps 750m
7 | Harrison CARTER (Bathurst CC) | |||||
8 | Zachary MARSHALL (St George CC) |
3 Laps 750m
2 | Max HOUSDEN (Wagga Wagga CC) | |||||
3 | Blake RYAN (Randwick Botany CC) |
3 Laps 750m
1 | Thomas CORNISH (Southern Cross CC) | |||||
37 | Jackson WILLIAMS (Canberra CC (ACT)) |
3 Laps 750m
3 Laps 750m
43 | Elizabeth HUGGINS (Central Coast CC) | |||||
45 | Mia WALLACE (St George CC) |
3 Laps 750m
3 Laps 750m
33 | Benjamin ROBEY (Vikings CC (ACT)) | |||||
44 | Jade PERRY (Lidcombe Auburn CC) |
3 Laps 750m
42 | Amelia TRKULJA (Illawarra CC) | |||||
51 | Emmy HOWE (St George CC) |
3 Laps 750m
29 | Theo THEOL (Eastern Suburbs CC) | |||||
47 | Ian THOMAS (Waratah Masters CC) |
3 Laps 750m
28 | Catherine HOOTON (Illawarra CC) | |||||
39 | Aiden SINCLAIR (Hunter District CC) |
3 Laps 750m
30 | Kalinda ROBINSON (Bathurst CC) | |||||
38 | Tahlia DOLE (Illawarra CC) |
3 Laps 750m
26 | Samantha NICHOLLS (Canberra CC (ACT)) | |||||
46 | Lara BATKIN (St George CC) |
3 Laps 750m
17 | Paul KENNEDY (Vikings CC (ACT)) | |||||
35 | Daniel MORRISSEY (Randwick Botany CC) |
3 Laps 750m
40 | Terence HOWES (Marconi CC) | |||||
41 | Shaun PERRY (Lidcombe Auburn CC) |
3 Laps 750m
21 | Eliza BENNETT (Bathurst CC) | |||||
32 | Tess WALLACE (St George CC) |
3 Laps 750m
20 | Mark TATARINOFF (Central Coast CC) | |||||
24 | Bruce MASSON (Hunter District CC) |
3 Laps 750m
27 | Hannah SANDISON (Parklife CC) | |||||
34 | Jarrod WILLIAMS (Illawarra CC) |
3 Laps 750m
15 | Lawrence SANTOS (Lidcombe Auburn CC) | |||||
25 | Maximilian CYRESZKO (St George CC) |
3 Laps 750m
14 | Damien BOTTERO (Bicisport) | |||||
23 | Jeff MORRIS (Central Coast CC) |
3 Laps 750m
18 | Richard PETTIGREW (Central Coast CC) | |||||
22 | Selina HO (St George CC) |
3 Laps 750m
13 | Brian RAWLINSON (Goulburn CC) | |||||
31 | Harrisen BRYANT (Bathurst CC) |
3 Laps 750m
6 | Sophie KNOX (Hunter District CC) | |||||
16 | Adam INGALL (Randwick Botany CC) |
3 Laps 750m
9 | Thomas BOLTON (Dulwich Hill BC) | |||||
12 | Brett SCRUSE (Randwick Botany CC) |
3 Laps 750m
10 | John TROVAS (St George CC) | |||||
19 | Zachery ST VINCENT (Goulburn CC) |
3 Laps 750m
5 | Kaarle MCCULLOCH (St George CC) | |||||
7 | Harrison CARTER (Bathurst CC) |
3 Laps 750m
8 | Zachary MARSHALL (St George CC) | |||||
11 | Rohan HAYDON-SMITH (St George CC) |
3 Laps 750m
2 | Max HOUSDEN (Wagga Wagga CC) | |||||
37 | Jackson WILLIAMS (Canberra CC (ACT)) |
3 Laps 750m
1 | Thomas CORNISH (Southern Cross CC) | |||||
3 | Blake RYAN (Randwick Botany CC) |
3 Laps 750m
3 Laps 750m
3 Laps 750m
43 | Elizabeth HUGGINS (Central Coast CC) | |||||
45 | Mia WALLACE (St George CC) | |||||
48 | Russell GARSTANG (Central Coast CC) |
3 Laps 750m
3 Laps 750m
33 | Benjamin ROBEY (Vikings CC (ACT)) | |||||
51 | Emmy HOWE (St George CC) |
3 Laps 750m
42 | Amelia TRKULJA (Illawarra CC) | |||||
44 | Jade PERRY (Lidcombe Auburn CC) |
3 Laps 750m
3 Laps 750m
29 | Theo THEOL (Eastern Suburbs CC) | |||||
39 | Aiden SINCLAIR (Hunter District CC) |
3 Laps 750m
38 | Tahlia DOLE (Illawarra CC) | |||||
46 | Lara BATKIN (St George CC) |
3 Laps 750m
26 | Samantha NICHOLLS (Canberra CC (ACT)) | |||||
30 | Kalinda ROBINSON (Bathurst CC) |
3 Laps 750m
35 | Daniel MORRISSEY (Randwick Botany CC) | |||||
41 | Shaun PERRY (Lidcombe Auburn CC) |
3 Laps 750m
17 | Paul KENNEDY (Vikings CC (ACT)) | |||||
40 | Terence HOWES (Marconi CC) |
3 Laps 750m
20 | Mark TATARINOFF (Central Coast CC) | |||||
32 | Tess WALLACE (St George CC) |
3 Laps 750m
21 | Eliza BENNETT (Bathurst CC) | |||||
24 | Bruce MASSON (Hunter District CC) |
3 Laps 750m
15 | Lawrence SANTOS (Lidcombe Auburn CC) | |||||
27 | Hannah SANDISON (Parklife CC) |
3 Laps 750m
25 | Maximilian CYRESZKO (St George CC) | |||||
34 | Jarrod WILLIAMS (Illawarra CC) |
3 Laps 750m
14 | Damien BOTTERO (Bicisport) | |||||
18 | Richard PETTIGREW (Central Coast CC) |
3 Laps 750m
22 | Selina HO (St George CC) | |||||
23 | Jeff MORRIS (Central Coast CC) |
3 Laps 750m
13 | Brian RAWLINSON (Goulburn CC) | |||||
31 | Harrisen BRYANT (Bathurst CC) |
3 Laps 750m
6 | Sophie KNOX (Hunter District CC) | |||||
16 | Adam INGALL (Randwick Botany CC) |
3 Laps 750m
9 | Thomas BOLTON (Dulwich Hill BC) | |||||
12 | Brett SCRUSE (Randwick Botany CC) |
3 Laps 750m
10 | John TROVAS (St George CC) | |||||
19 | Zachery ST VINCENT (Goulburn CC) |
3 Laps 750m
5 | Kaarle MCCULLOCH (St George CC) | |||||
11 | Rohan HAYDON-SMITH (St George CC) |
3 Laps 750m
7 | Harrison CARTER (Bathurst CC) | |||||
8 | Zachary MARSHALL (St George CC) |
3 Laps 750m
3 | Blake RYAN (Randwick Botany CC) | |||||
37 | Jackson WILLIAMS (Canberra CC (ACT)) |
3 Laps 750m
1 | Thomas CORNISH (Southern Cross CC) | |||||
2 | Max HOUSDEN (Wagga Wagga CC) |
3 Laps 750m